Adana Acer Notebook servisi

Adana Acer servisi, Adana Acer tamir servisi, Adana Acer notebook servisi, Adana Acer notebook tamiri

Acer Notebook Servisi olarak Türkiye nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Kullanıcılara Acer Notebook onarım ve yedek parça hizmeti sağlıyoruz. Herkesin günlük hayatta kullanıyor olduğu Acer Notebooklarımızdaki tüm arızalarda sizleri Adana Acer Notebook Servisi ‘mize bekliyoruz, Notebook’larla ilgili Elektronik kart tamirinden parça tedariki ve değişiminden yazılım uygulamalarına kadar tüm işlerinizde sizleri firmamıza bekliyoruz.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Adana Acer servisi

Acer servisi Adana , Adana Acer tamir servisi

Adana Acer Notebook servisine hoş geldiniz

1-YAZILIM HİZMETİ: Adana Acer servisi kullanıcılarına yazılım konusunda tam destek sağlamaktadır. Acer Bilgisayarlar çevreden ve internet ortamından gelen virüsler yazılım sistemini çökebilir.

Bu durumda Acer bilgisayarlara ve laptopa bulaşmış olan virüsları temizlemek suretiyle veya format atarak yazılım ve işletim sistemlerinin yeniden kurulması gerekir.

Format atma işi profesyonel bir iştir. Yazılımı ve driverları Uygun kurulmayan bilgisayarlar kısa zamanda başka hatalar verebilir. Uygun işletim sistemi kurulmayan bilgisayarın parçaları da kısa zamanda bu uygunsuzluğa dayanamayarak bozulabilir. Bu yüzden format işini bilgisayar konusunda eğitim almış kişilerin atması Laptop veya bilgisayarlarınızı daha uzun kullanma anlamına gelmektedir. Acer servislerinde bilgisayar eğitimi almış uzman ve profesyonel kişilerce format atılır.

Bilgisayarlarınızda aynı hatayı gördüğünüz zaman Acer servislerine gelerek bilgisayarınızı ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Bilgisayarlarınızın tamiri de garantili yapılmaktadır.

2-YEDEK PARÇA: Acer Laptop, Tablet ve Bilgisayarlar birçok bileşenlerden oluşmuştur. Adana Acerservisi olarak bilgisayarınızın tüm yedek parçalarını bünyemizde bulundurmaktayız. Acer Şarj aleti, Acer Batarya, Acer Led ve Lcd Ekran, Acer Ekran kartı, Acer Anakart, Klavye, Ram, Hdd gibi vs… Dilerseniz bu orijinal yedek parçaları satın alabilirsiniz. Tamire gelen bilgisayarınızın önce ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır. Arızanın türü cinsi ve arıza bedeli size ücretsiz olarak aktarılır. Dilerseniz talimatınız doğrultusunda bilgisayarınız tamir ve onarım işlemine alınır.

Dilerseniz de bilgisayarınızı toplanarak hiçbir ücret almadan sizlere teslim edilir. Acer servisinde arıza tespitinden hemen sonra bilgisayarlarınız işleme alınır. Bunun en önemli sebebi yedek parça konusunda hiçbir sıkıntının yaşanmamasıdır. Bazı bilgisayar servisleri yedek parçaları bünyesinde bulundurmadığı için bilgisayarınızın yedek parçasını sipariş etmektedir. Bu durumda bilgisayarlarınızın tamiri bir ayı bulmaktadır. Acer servislerinde böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Mümkün olduğunca kısa sürede bilgisayarlarınız tamir edilir.

3-KALİTELİ HİZMET: Acer servislerinde bilgisayar konusunda kaliteli hizmet alabilirsiniz. bilgisayarlarınız bilgisayar konusunda eğitim almış profesyonel ve uzman Acer servis elemanlarının elinde bakım ve tamiri yapılır. Ücretsiz arıza tespitinin yapılması, ödemelerin kredi kartı ile yapılabilmesi, bilgisayarlarınıza orijinal ürünlerin takılması, tamir ve bakımın garantili olması verilen kaliteli hizmetlerin bazılarıdır.

4-HİZMET ÇEŞİDİ: Bilgisayarınızın sorun ve arızalar ne olursa olsun mutlaka Laptop ve bilgisayarınız tamir edilir. Bilgisayar tamiri 3 aşamada gerçekleşir. Birinci aşamada Acer servis elemanları bilgisayarınızı inceleme altına alırlar. Bu süreçte Acer Laptop ve bilgisayarınızda meydana gelmiş tüm arızalar tespit edilir. Bilgisayarınızın çalışmasını engelleyen arızalar tespit edilir. 2.Aşamada sizlere bu arıza tespit sonuçları rapor edilir.

Bu süreçte bilgisayarınızın hangi arızaları olduğu, bu arızaların ne kadar ücretle tamir edileceği ve bilgisayarlarınızın ne kadar sürede tamir edileceği konularda sizlere bilgi verilir. 3.Aşama bilgisayarlarınızın talimatlarınız doğrultusunda tamir ve bakıma alınması ya da bilgisayarlarınızın toplanarak sizlere teslim edilir. Tamir ve bakım sürecine kadar olan bölüm tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Arıza tespiti ve rapor edilmesi karşısında hiçbir ücret ödemezsiniz.

5-PROFESYONEL HİZMET: Acer servislerinde ödediğiniz paranın mutlaka karşılığı olan hizmeti alırsınız. Çünkü Acer servisleri müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim felsefesine göre çalışan bir servistir. Bu yüzden çalışan elemanları bilgisayar alanında ihtisas yapmış üniversite mezunu işinin ehli profesyonel bilgisayar ekiplerinden oluşur.

Bilgisayarlarınızın tamiri bakımı ve onarımı üstün teknolojik ürünler kullanılarak gerçekleştirilir. Bilgisayarlarınız kesinlikle deneme yanılma yolu ile arıza tespiti yapılmaz. Deneme yanılma yolu ile yapılan arıza tespitleri genelde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bir bölgedeki arızayı tespit ederken başka bir bölgeye zarar verebilirsiniz. Güler yüzlü müşteri hizmetleri, profesyonel bilgisayar servis elemanları ile hizmette sınır tanımayan Adana Acer teknik servisimiz bilgisayar konusunda en büyük yardımcınız olmaya gönüllüdür. Böyle bir yardımcıyı kabul etmek istemez misiniz?

Acer ücretsiz arıza tespiti

Adana Acer Ekran kartı
Bilgisayarlarımızda görüntünün ekrana aktarılmasına yarayan bu parça aslında bilgisayarımızın en önemli dört parçasından bir tanesidir aynı zamanda yüksek performanslı programların ve oyunların ihtiyaç duyduğu Ekran kartı ne kadar yüksek değerde olursa Laptop notebook ve pc bilgisayarlarımız o kadar hızlı çalışırlar Adana Acer Notebook servisi 'mizde Arızalanan veya özelliğini yükseltmek istediğiniz Acer ekran kartları için bekliyoruz.

Adana Acer LCD Ekran değişimi
Acer Laptop ve Notebook grubunun Orjinal LCD ve LED ekranları Acer Notebook servisi 'mizde çok kısa sürelerde değişimleri yapılmaktadır.

Adana Acer Menteşe Kasa değişimi
Bilgisayarlarımız kullanırken ufak bir dikkatsizlik veya kaza sonucunda kırılan kasa ve menteşeler acer servisimizde değişimi onarımı yapılmaktadır.

Adana Acer Ram değişimi
Bilgisayarların hızlı ve performanslı çalışmasını sağlayan ram 'lar zaman zaman arızalana bilmektedir arızalanmış veya yeterli gelmeyen ram ihtiyaçlarınızda Acer notebook servisimize sizleri bekliyoruz arkadaşlarımız tüm ihtiyaçlarınız karşılayacaktır.

Adana Acer Windows kurulumu
Acer Bilgisayarlarımızın yazılımsal olarak ihtiyaç duyduğu Windows kurulumu servismizde yapılmaktadır. Bunu yanında ofis programları, virüs yazılımları gibi birçok yazılımlarıda yaptıra bilirsiniz.

Adana Acer Anakart değişimi ve tamiri
Bilgisayarlarımızın her şeyi anlamına gelen anakartlar zaman zaman arızalanmakta ve bilgisayarlarımızı kullanamaz hale getirmektedirler Anakart tamiri ve Anakart değişimlerini Adana Acer Notebook Servisi 'mizde yaptıra bilirsiniz

Adana Acer notebook servis

Osmaniye, Karaisalı, Kozan, Kozan, Pozantı, Yumurtalık, Maraş, Osmaniye acer servisi, Karaisalı, Yenice acer servisi, Aladağ, Ceyhan, Feke acer servisi, Adana, Mersin, Seyhan, Tarsus,

Acer Servis

Adana Acer tablet servisi,Karataş, Feke, Adana, İmamoğlu, Pozantı, Tufanbeyli, Ceyhan, Çukurova, acer servisi Aladağ, Yüreğir, Yumurtalık, Gaziantep, Tufanbeyli, İmamoğlu, Yüreğir, Karataş, Gaziantep, Adana