Adana Acer servisi

Adana acer servisi, Adana Acer teknik servis, Adana Acer laptop servisi,Adana Acer bilgisayar servisi, Adana Acer tamir merkezi, Acer teknik servis Adana

Acer Servisi Adana

                Bilgisayarların günlük hayatta birçok kişi için önemi oldukça fazladır. Özelliklede işlerini bilgisayar üzerinden yapan kişiler için bilgisayarların ayrı bir anlamı bulunmaktadır.

                Bilgisayarların anakart, Acer ekran karı, ram gibi donanımları zaman içerisinde işlevini yitirerek bozulmaya ya da sizin yaptığınız işlerde yetersiz kalmaya başlayacaktır. Bu durumda sizin yapmanız gereken bilgisayarınızın bu donanımlarının tamir ve bakımını yaptırmak olacaktır. Adana Acer Servisi, sizlere kaliteli personeli ve çalışanları ile bilgisayar tamiri konusunda yardım etmektedir. Uzun yıllar bilgisayar tamiri alanında çalışmış olan tecrübeli personelimiz siz değerli müşterilerimizin bilgisayarlarını dikkatli bir şekilde tamir etmektedirler.

Acer şarj adaptörü, Acer batarya, Lcd ve Led ekran, klavye ve daha birçok parçanın bakım ve onarımı dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Onarım sırasında bilgisayarınızın içi temizlenerek bilgisayarınızın ısınması engellenmekte ve bilgisayarınızın daha iyi bir performans vermesi sağlanmaktadır. Bu sayede sizlerde bilgisayarlarınızdan daha fazla verim almış olacaksınız. %90 gibi bir olasılıkla bilgisayarlarınızı verdiğiniz gün tamir edilmiş bir şekilde geri alabileceksiniz. Bu da bizim size verdiğimiz bir garantidir.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer teknik servisi Adana

Acer Adana servisi

ADANA HIZLI SERVİS

Acer Yedek Parçalar Stoklarımızda

Acer marka Laptoplarınızın Notebook ve Bilgisayarlarınızın arızalanan ve Bakımı esnasında kullanılan, değişmesi gereken parçaları stoklarımızda tutarak bilgisayarınızın servisde kalma süresini minimum süreye çekmekteyiz, % 90 Aynı gün tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Acer servisi Adana

Acer Anakart
Acer bilgisayarımızda yanlış uygulamalardan dolayı bozulan anakartlar genelde bozuk yıpranmış veya başka bir bilgisayara ait adaptör kullanımı sıvı teması bozuk bir usb nin takılması gibi bir çok sebeplerden ve bunlara benzer olaylardan kaynaklanmaktadır anakartı bozulmuş bir bilgisayarda klavye harddisk ram ekran Mouse gibi donanımların çalışmadığı görülmektedir Adana Acer servisimizde Acer Laptop notebook ve Pc bilgisayarların Anakart değişimleri veya Anakart tamirleri yapılmaktadır.
Acer Ekran değişimi
Kırılmış veya bozulmuş olan Lcd ve Led ekranlar Adana Acer servisi mizde çok kısa sürelerde değişimi ve bilgisayarınızın bakımı yapılarak teslim edilir..
Acer Harddisk değişimi
Acer bilgisayarlarda kullanılan ve yaptığımız bir hatadan veya başka bir sorundan dolayı bozulan veya daha büyük Gb bir harddisk ihtiyaçlarında sizleri Adana Acer servisimize bekliyor teknisyen arkadaşlarımız tarafından 20 dk gibi sürelerde değişimi yapılır.
Acer Ekran kartı değişim
Siyah ekran ve Performans değince aklımıza gelen ilk parçalardan biridir ekran kartları genelde bilgisayarlarımızın bakımlarını yaptırmadığımızdan veya aşırı yorucu olan programların kullanılmasından dolayı arızalanan ekran kartları Adana Bilgisayar servisi mizde gerek değişimi gerekse tamiri yapılmaktadır.
Acer Klavye değişimi
Laptop Notebook lardaki klavyeler genelde kullanıcının yapmış olduğu hatalardan dolayı bozulmaktadır sıvı dökülmesi veya tuşların kırılması gibi Orjinal Acer klavyeleri Acer servisimizde değişimini yaptırabilirsiniz.

Adana Acer servisi

Adana Acer Servisi, Adana Acer Laptop Servisi, Adana Acer Notebook Servisi, Adana Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, Adana Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Adana Acer teknik servisi, Acer Adana servisi, Acer Adana laptop servisi, Acer Adana notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Adana Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmaması. Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi.Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.