Aladağ Acer Servisi

Aladağ acer servisi, Aladağ Acer teknik servis, Aladağ Acer laptop servisi, Aladağ Acer bilgisayar servisi, AladağAcer tamir merkezi, Aladağ Acer teknik servis Bilkent

Acer Servisi Aladağ

Bilgisayarınızı kullanım amacınıza uygun düzenlemenize yardım edecek eğitimli personele sahip Aladağ Acer servisine güvenebilirsiniz. Acer marka bilgisayarlara bakım, onarım ve yedek parça değişiklikleri yapmak bizim işimizdir. Bize gelen bilgisayarlara öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır. Daha sonra müşteri ile irtibata geçilmekte ve fiyat konusunda onay alınırsa işlemlere devam edilmektedir. Servislerimizde yedek parça değişiklikleri kısa sürede yapılmaktadır.

Her model Acer marka bilgisayar için yedek parçalar servislerimizde bulunmaktadır. Yedek parçaların başka bir şehirden gelmesi gibi bir ek süre gerekmemektedir. Acer şarj adaptörlerinin orijinallerinin kullanılması önemlidir. Notebooklarımızın elektrik olmadığında çalışmasını sağlayan Acer bataryalar uzun ömürlü olmalıdır. LED ve LCD ekran değişimlerinde orijinal Acer ekranların tercih edilmesi önemlidir. Çünkü orijinal olmayan ekranlar göz sağlığınızı tehlikeye atarlar. Servislerimizde orijinal Acer ekran kartları satışı ve ekran kartı tamiri de yapılmaktadır. Laptoplarınıza Türkçe Q veya F klayveler çok kısa bir süre içerisinde takılmaktadır. 1 gb, 2 gb, 3 gb, 4 gb, 6 gb, 8 gb,10 gb, 16 gb boyutlarında Ram’ler kullanım amacınıza uygun 10 dk’da takılmaktadır. Acer anakartınızın bakımını yaptırarak bilgisayarınızı güçlendirin.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer Teknik servisi Aladağ

  Acer Aladağ servisi

Acer Laptop Ekran kartı

Bilgisayarlarımızda görüntünün ekrana aktarılmasına yarayan bu parça aslında bilgisayarımızın en önemli dört parçasından bir tanesidir aynı zamanda yüksek performanslı programların ve oyunların ihtiyaç duyduğu Ekran kartı ne kadar yüksek değerde olursa Laptop notebook ve pc bilgisayarlarımız o kadar hızlı çalışırlar Adana Acer Notebook servisimizde Arızalanan veya özelliğini yükseltmek istediğiniz Acer ekran kartları için bekliyoruz.

Acer Laptop Windows kurulumu

Acer Laptopların yazılımsal olarak ihtiyaç duyduğu Windows kurulumu servisimizde yapılmaktadır. Bunu yanında ofis programları, virüs yazılımları gibi birçok yazılımları da yaptıra bilirsiniz.

Acer Laptop ve Notebook grubunun Orjinal LCD ve LED ekranları Acer Notebook servisi 'mizde çok kısa sürelerde değişimleri yapılmaktadır.

Notebook her şeyi anlamına gelen anakartlar zaman zaman arızalanmakta ve bilgisayarlarımızı kullanamaz hale getirmektedirler Anakart tamiri ve Anakart değişimlerini Adana AcerNotebook Servisimizde yaptıra bilirsiniz.

Acer Menteşe Kasa değişimi

Bilgisayarlarımız kullanırken ufak bir dikkatsizlik veya kaza sonucunda kırılan kasa ve menteşeler acer servisimizde değişimi onarımı yapılmaktadır.

Laptopların hızlı ve performanslı çalışmasını sağlayan ram 'lar zaman zaman arızalana bilmektedir arızalanmış veya yeterli gelmeyen ram ihtiyaçlarınızda Acer notebook servisimize sizleri bekliyoruz arkadaşlarımız tüm ihtiyaçlarınız karşılayacaktır.

Aladağ Acer servisi

Aladağ Acer Servisi, Aladağ Acer Notebook Servisi, Aladağ Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, Aladağ Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Aladağ Acer teknik servisi, Acer Aladağ servisi, Acer Aladağ laptop servisi, Acer Aladağ notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Aladağ Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması.notebook açılmaması.Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitleniyor. Görüntüsü 4 veya 8 e bölünmesi. Batarya Şarj olmuyor. Pil hemen bitmesi.