LAPTOP BATARYA KULLANIMI

Tarih 08 Aralık 2012   Adana Acer Laptop ve Bilgisayarlarda karşılaştığımız arızalar

Acer Laptop ve Pc Anakart tamiri

Adana Acer servisimize gelen birçok kullanıcının bizlere en çok sordukları bir sorudur batarya nasıl kullanılmalıdır diye kafanızı karıştırmadan kısaca yazmak gerekirse kesinlikle bataryayı laptoptan çıkarmadan, ayda üç veya dört sefer kullanım esnasında şarj adaptörünü çekip bataryayı bitene kadar kullanıp tekrar bataryayı şarj etmek en doğru harekettir.

Aynı zamanda laptopta takılı olan bir batarya laptop için can simidi görevine de yapmaktadır elektrik gittiğinde devreye girerek aniden kapanmasını önlemekte bu sebepten dolayıda farkında olmadığınız birçok sorunlardan da sizleri kurtarmış olmaktadır.

İnternette bu konuda yazılmış birçok yazı bulmak mümkün ama hepsini okuduğunuzda bir birlerinden kopyala yapıştır yöntemiyle yazıldıklarını görmüşsünüzdür, Bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkartamamış misali, bir çok yerde benzer yazıları okuyan kullanıcılarda bu bilgilerin doğru olduğunu düşünerek batarya kullanımını bu yazılara göre yapmaktadır, bu yazılarda nasıl kullanın diyor bataryayla işiniz olmadığında bataryayı cihazdan çıkarın ve şarj adaptörüyle kullanmaya devam edin diye yüzlerce yazı görmek mümkün ama bu kopyala yapıştır yapanların derdi sizleri bilgilendirmek değilde bu yazılar sayesinde kendi sitelerine kullanıcı çekmek olunca kullanıcıyı da yanlış yönlendirmiş oluyorlar. Günümüz teknolojisiyle yapılan bataryalar çalıştıkça ekonomik ömürleri ve performanslarını korumaktadırlar.

Adana Acer servis merkezi

Tarih 08 Aralık 2012   Acer teknik servis adana

Acer laptop, Notebook ve bilgisayarların donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızın çözüm merkezi

Ücretsiz arıza tespiti
Acer laptop ve Notebooklarınızda oluşan arızalar ve sorunlar Acer servisimizde ücretiz olarak tespit edilmektedirler.
devamı
Hızlı tamir bakım
Acer Notebook ve laptop tamir, bakım ve parça değişimlerini konusunda uzman olan teknisyen arkadaşlarımız tarafın hızlı ve sorunsuz olarak yapmaktayız. devamı
Hazır yedek parça
Acer Notebook ve laptop grubun yedek parçaları sürekli stoklarımızda olup servis sürecini minumun sürelere çekmekteyiz.
devamı
Profesyonel hizmet
Teknik servis sektöründe 29 yılı arkamızda bırakmamızın bizlere verdiği öz güven ve tecrübelerimiz ile cihazlarınız emin ellerde.
devamı