BİLGİSAYAR ÇOK ISINIYOR

Tarih 08 Aralık 2012   Adana Acer Laptop ve Bilgisayarlarda karşılaştığımız arızalar

Acer Laptop ve Pc Anakart tamiri

Bilgisayar ve laptopların 1 numaralı ısınma sebeplerini başında bakımsızlık gelir belli sürelerde yapılması gereken bakımlar cihazın bir dahaki bakıma kadar daha performanslı çalışması için gereklidir.

Kasa içerisindeki fan grubu, hava ızgaraları, Cpu lardaki izolatörlerin kontrolleri temizliği yapılması gerekmektedir, gerekiyorsa fanların değişiminin yapılması gerekmektedir.

Bu yazdıklarımız donanımsal boyutu bilgisayar ısınmasının başka bir denede yazılımsalda olabilmektedir, işletim sistemine bulaşmış olan bir virüs veya hatalı yüklenmiş bir driver veya aşırı yüklenmiş programlar bunların tümü cihazın ısınmasında büyük bir etkendir. Adana Acer servisimizde gerek yazılımsal gerekse donanımsal olarak komple incelenmekte ve sorun tespit edilmektedir tespit doğrultusunda bilgisayar gerekli işlemler yapılmakta ve ilk günkü performansında teslim edilmektedir

Adana Acer servis merkezi

Tarih 08 Aralık 2012   Acer teknik servis adana

Acer laptop, Notebook ve bilgisayarların donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızın çözüm merkezi

Ücretsiz arıza tespiti
Acer laptop ve Notebooklarınızda oluşan arızalar ve sorunlar Acer servisimizde ücretiz olarak tespit edilmektedirler.
devamı
Hızlı tamir bakım
Acer Notebook ve laptop tamir, bakım ve parça değişimlerini konusunda uzman olan teknisyen arkadaşlarımız tarafın hızlı ve sorunsuz olarak yapmaktayız. devamı
Hazır yedek parça
Acer Notebook ve laptop grubun yedek parçaları sürekli stoklarımızda olup servis sürecini minumun sürelere çekmekteyiz.
devamı
Profesyonel hizmet
Teknik servis sektöründe 29 yılı arkamızda bırakmamızın bizlere verdiği öz güven ve tecrübelerimiz ile cihazlarınız emin ellerde.
devamı