Ceyhan Acer Servisi

 Ceyhan acer servisi, Ceyhan Acer teknik servis, Ceyhan Acer laptop servisi, Ceyhan Acer bilgisayar servisi, Ceyhan Acer tamir merkezi,Acer teknik servis Ceyhan

Acer servis her konuda sizin yardımcınız

                 Acer; Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreten bir markadır. Yıllardır bu işle uğraşmanın verdiği tecrübe ile alanında en iyi bilgisayarları, laptopları üretmektedir.

                Teknolojik ürün alınırken söylenen garanti ve servis sözleri her firmanın yapabileceği bir başarı değildir. Ama acer marka için bu böyle değildir. Acer servisi olarak size en iyi hizmeti vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Teknolojik üründe her türlü arızalarla karşılaşılabilir. Örneğin acer şarj aletinde bozulma gözlenebilir. Böyle durumda hemen acer servise başvurarak en hızlı çözüme ulaşılır. Ya da acer batarya bozulabilir. Böyle bir durumda hemen servise getirilen bilgisayarın bakımı ve batarya transferi sağlanabilir. Şarj aleti ve batarya dışında LCD ve LED ekran sorunları yaşanabilir.

Elimizde bulunan orijinal ürünler sayesinde bilgisayarınızın sorunu en hızlı şekilde çözülür. Eğer ekran kartınızda sorun olursa acer ekran kartı hemen bilgisayarınıza takılabilir. Ya da anakartta sorun olduğu zaman anakart kurtarma için çalışmalar yapılabilir. Bilgisayarlar bozulduğunda bilgilerinin bulunduğu ramlere ulaşılabilir, bilgilerinizin alımını da servisimiz ile sağlayabilirsiniz.  Klavye gibi yedek parçalar da servisimizde bulunmaktadır.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer Tamir servisi Ceyhan

Acer Ceyhan servisi

Acer Yedek Parçalar Stoklarımızda

Acer marka Laptoplarınızın Notebook ve Bilgisayarlarınızın arızalanan ve Bakımı esnasında kullanılan, değişmesi gereken parçaları stoklarımızda tutarak bilgisayarınızın servisde kalma süresini minimum süreye çekmekteyiz, % 90 Aynı gün tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Acer Şarj adaptörü
Tüm modellerin Adaptörleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Acer Batarya
Tüm modellerin Batarya, Pilleri servisimizde bulunmaktadır.

Acer Anakart
Acer bilgisayarımızda yanlış uygulamalardan dolayı bozulan anakartlar genelde bozuk yıpranmış veya başka bir bilgisayara ait adaptör kullanımı sıvı teması bozuk bir usb nin takılması gibi bir çok sebeplerden ve bunlara benzer olaylardan kaynaklanmaktadır anakartı bozulmuş bir bilgisayarda klavye harddisk ram ekran Mouse gibi donanımların çalışmadığı görülmektedir Seyhan Acer servisimizde Acer Laptop notebook ve Pc bilgisayarların Anakart değişimleri veya Anakart tamirleri yapılmaktadır.

Acer Ekran değişimi
Kırılmış veya bozulmuş olan Lcd ve Led ekranlar Seyhan Acer servisi mizde çok kısa sürelerde değişimi ve bilgisayarınızın bakımı yapılarak teslim edilir.

Acer Harddisk değişimi
Acer bilgisayarlarda kullanılan ve yaptığımız bir hatadan veya başka bir sorundan dolayı bozulan veya daha büyük Gb bir harddisk ihtiyaçlarında sizleri Seyhan Acer servisimize bekliyor teknisyen arkadaşlarımız tarafından 20 dk gibi sürelerde değişimi yapılır.

Acer Ekran kartı değişim
Siyah ekran ve Performans değince aklımıza gelen ilk parçalardan biridir ekran kartları genelde bilgisayarlarımızın bakımlarını yaptırmadığımızdan veya aşırı yorucu olan programların kullanılmasından dolayı arızalanan ekran kartları Seyhan Bilgisayar servisi mizde gerek değişimi gerekse tamiri yapılmaktadır.

Acer Klavye değişimi
Acer Laptop Notebook lardaki klavyeler genelde kullanıcının yapmış olduğu hatalardan dolayı bozulmaktadır sıvı dökülmesi veya tuşların kırılması gibi Orjinal Acer klavye 'leri Acer servisimizde değişimini yaptırabilirsiniz.

Ceyhan Acer servisi

Ceyhan Acer Servisi, Ceyhan Acer Notebook Servisi, Ceyhan Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, Ceyhan Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Ceyhan Acer teknik servisi, Acer Ceyhan servisi, Acer Adana laptop servisi, Acer Ceyhan notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Ceyhan Acer servisleri, Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Lcd Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmaması. Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi. Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.