Ceyhan Acer servisi

Ceyhan acer servisi, Ceyhan Acer teknik servis, Ceyhan Acer laptop servisi, Ceyhan Acer bilgisayar servisi, Ceyhan Acer tamir merkezi, Acer teknik servis Ceyhan

Acer Servisi Ceyhan

                Bilgisayar bakım ve onarımı ciddi bir iştir. Bilgisayarlarınızın tamirini titiz bir şekilde yapmak ve bilgisayarlarınıza kendi bilgisayarımızmış gibi bakmak bizim görevimizdir. Ceyhan Acer Servisimizdeki alanında uzman personellerimiz her türlü Acer bilgisayarınızın bakım ve onarımını gerçekleştirebilmektedir.

Bilgisayarınız ile şubemize geldiğiniz zaman Acer bilgisayarınızın sorunları sizden ücret talep edilmeden incelenecektir. Daha sonra ise size sorunlu parçalar ve bakım işleminin ne ne kadar tutacağı söylenecektir. Sizinde onay vermeniz durumunda bilgisayarın tamir işlemine başlanacaktır. Bilgisayarınız tamir edilirken klavye, Acer ekran kartı, fan, ram, anakart gibi parçalarında bakımı ve temizliği ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Bu sayede de bilgisayarınızın performansı ilk günkü gibi olacaktır.

Bazı durumlarda bilgisayarınızın parçalarının değişmesi gerekebilir. Acer şarj adaptörü, Acer batarya, Lcd ve Led ekran ve diğer tüm Acer parçaları stoklarımızda bulunduğu için bilgisayarlarınızın tamirini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. İşini bilen personellerimiz sayesinde bilgisayarlarınızı herhangi bir sorun çıkmaması halinde aynı gün içerisinde tekrar onarılmış bir şekilde alma şansınız bulunmaktadır.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer teknik servisi Ceyhan

Acer Ceyhan servisi

AcerLCD ve LED Ekran değişimi
Acer Şarj Cihazı ( Adaptör )
Acer HDD Harddisk
Acer Cd Dvd Rw
Acer Ram, bellek
Acer Batarya, Pil
Acer Anakart Değişimi
Acer Anakart tamiri
Acer Ekrankartı değişimi
Acer Ekran kartı chip değişimi
Acer Güney, Kuzey chip değişimi
Acer Cpu Soğutucu fan değişimi
Acer Klavye değişimi
Acer Kasa ve menteşe değişimi

Acer servisi

Ceyhan Acer servisi, Ceyhan Acer Laptop servisi, Ceyhan Acer Notebook servisi, Ceyhan Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, Ceyhan Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Ceyhan Acer teknik servisi, Acer Ceyhan servisi, Acer Ceyhan laptop servisi, Acer Ceyhan notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Ceyhan Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmaması. Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi. Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.