Feke Acer Servisi

Feke acer servisi, Feke Acer teknik servis, Feke Acer laptop servisi, Feke Acer bilgisayar servisi, Feke Acer tamir merkezi, Acer teknik servis Feke

Notebook, laptop tüm hizmetlerde sizinleyiz

                Bilgisayarınızın Acer bataryası mı bozuldu? Ya da bilgisayarınızın Acer şarj adaptörü mü bozuldu? Hiç telaş etmeyin çünkü Feke Acer servisi hizmetinizde. Adana’da her yerden ulaşabileceğiniz servisimiz sayesinde bilgisayarınızda bir sıkıntı olduğunda çaresi bizde. Günümüzün bilgisayar ve internet bağımlılığı bilgisayara bir zarar gelmesi durumunda insanlarda panik hali oluşturuyor. Ya da ram içerisindeki bilgilere zarar gelme düşüncesi herkesin aklını başından alır. Fakat artık korkmanıza gerek yok. Çünkü tecrübeli ve kaliteli çalışanlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Lcd ve Led ekran arızalarınızda da yanınızdayız. Ya da Acer ekran kartınıza bir zarar gelse bile yine sizin yanınızdayız ve çareniz için biz varız. Bunun dışında ek olarak klavye, mause satışlarımız da mevcut. Bir bilgisayara dair ne arıyorsanız hepsi bizde bulunmaktadır. Sadece bilgisayar değil notebook, laptop arızalarında da biz varız.

 Anakartınızın yanması durumunda bile panik yapmadan hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bize getirdiğiniz bilgisayarın iç ve dış bakımını yapar arızalı parçaları orijinal parçalar ile değiştirerek eskisinden daha güzel ve hızlı bilgisayara kavuşabilirsiniz.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer Tamir servisi Feke

Acer Feke servisi

Acer Yedek Parçalar Stoklarımızda

Acer marka Laptoplarınızın Notebook ve Bilgisayarlarınızın arızalanan ve Bakımı esnasında kullanılan, değişmesi gereken parçaları stoklarımızda tutarak bilgisayarınızın servisde kalma süresini minimum süreye çekmekteyiz, % 90 Aynı gün tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Acer Şarj adaptörü
Tüm modellerin Adaptörleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Acer Batarya
Tüm modellerin Batarya, Pilleri servisimizde bulunmaktadır.

Acer Anakart
Acer bilgisayarımızda yanlış uygulamalardan dolayı bozulan anakartlar genelde bozuk yıpranmış veya başka bir bilgisayara ait adaptör kullanımı sıvı teması bozuk bir usb nin takılması gibi bir çok sebeplerden ve bunlara benzer olaylardan kaynaklanmaktadır anakartı bozulmuş bir bilgisayarda klavye harddisk ram ekran Mouse gibi donanımların çalışmadığı görülmektedir Seyhan Acer servisimizde Acer Laptop notebook ve Pc bilgisayarların Anakart değişimleri veya Anakart tamirleri yapılmaktadır.

Acer Ekran değişimi
Kırılmış veya bozulmuş olan Lcd ve Led ekranlar Seyhan Acer servisi mizde çok kısa sürelerde değişimi ve bilgisayarınızın bakımı yapılarak teslim edilir.

Acer Harddisk değişimi
Acer bilgisayarlarda kullanılan ve yaptığımız bir hatadan veya başka bir sorundan dolayı bozulan veya daha büyük Gb bir harddisk ihtiyaçlarında sizleri Seyhan Acer servisimize bekliyor teknisyen arkadaşlarımız tarafından 20 dk gibi sürelerde değişimi yapılır.

Acer Ekran kartı değişim
Siyah ekran ve Performans değince aklımıza gelen ilk parçalardan biridir ekran kartları genelde bilgisayarlarımızın bakımlarını yaptırmadığımızdan veya aşırı yorucu olan programların kullanılmasından dolayı arızalanan ekran kartları Seyhan Bilgisayar servisi mizde gerek değişimi gerekse tamiri yapılmaktadır.

Acer Klavye değişimi
Acer Laptop Notebook lardaki klavyeler genelde kullanıcının yapmış olduğu hatalardan dolayı bozulmaktadır sıvı dökülmesi veya tuşların kırılması gibi Orjinal Acer klavye 'leri Acer servisimizde değişimini yaptırabilirsiniz.

Feke Acer servisi

Feke Acer Servisi, Feke Acer Laptop Servisi, Feke Acer Notebook Servisi, Feke Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, batarya, Ram, bellek, Feke Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Feke Acer teknik servisi, Acer Feke servisi, Acer Adana laptop servisi, Acer Feke notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Feke Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. acer çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmıyor. ekranı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi. Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Batarya Şarj olmuyor. Batarya hemen bitiyor