Feke Acer servisi

Feke acer servisi, Feke Acer teknik servis, Feke Acer laptop servisi, Feke Acer bilgisayar servisi,Feke Acer tamir merkezi, Acer teknik servis Feke

Acer Servisi Feke

                Feke Acer servisimiz, bilgisayarınızın her sorunu için en hızlı şekilde çözümler oluşturan ve bilgisayarınıza en hızlı şekilde tekrar kavuşmanızı sağlayan hizmetleri sizlere sunmaktadır. Acer ekran kartı onarımı veya değişiminden, klavye sorunlarına kadar her sorununuza aynı önemi gösteren servisimiz, yedek parça temini konusundaki başarısıyla sizlerin zaman kaybı yaşamadan bilgisayarınıza kavuşmanızı sağlar.

 Acer şarj adaptörü sorunlarında, Acer batarya değişimlerinde hiç düşünmeden servisimize gelebilir ve bilgisayarınızı sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Lcd ve Led ekran problemlerinizi oldukça hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan servisimiz, anakart konusunda da aynı özveriyi göstermekte olup, bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde size teslim etmektedir. Yedek parçalara kolaylıkla ulaşmanıza izin veren servisimiz,

Adana ’da yararlanmanız için her zaman uzman ekibiyle sizlerin yanında bulunmaktadır. Osmaniye ve civarında oturuyorsanız, bilgisayarınızın ne sorunu olursa olsun size uzak olmayan servisimize gelebilirsiniz. Ram sorunları gibi problemleri çözme konusunda oldukça uzman olan ekibimiz, bilgisayara ait tüm sorunlar hakkında elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmakta ve sizlerden yardımını hiçbir zaman esirgememektedir.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer teknik servisi Feke

Acer Feke servisi

FEKE HIZLI SERVİS

Acer Yedek Parçalar Stoklarımızda

Acer marka Laptoplarınızın Notebook ve Bilgisayarlarınızın arızalanan ve Bakımı esnasında kullanılan, değişmesi gereken parçaları stoklarımızda tutarak bilgisayarınızın servisde kalma süresini minimum süreye çekmekteyiz, % 90 Aynı gün tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Acer servisi Feke

Acer Anakart
Acer bilgisayarımızda yanlış uygulamalardan dolayı bozulan anakartlar genelde bozuk yıpranmış veya başka bir bilgisayara ait adaptör kullanımı sıvı teması bozuk bir usb nin takılması gibi bir çok sebeplerden ve bunlara benzer olaylardan kaynaklanmaktadır anakartı bozulmuş bir bilgisayarda klavye harddisk ram ekran Mouse gibi donanımların çalışmadığı görülmektedir Maraş Acer servisimizde Acer Laptop notebook ve Pc bilgisayarların Anakart değişimleri veya Anakart tamirleri yapılmaktadır.
Acer Ekran değişimi
Kırılmış veya bozulmuş olan Lcd ve Led ekranlar Maraş Acer servisi mizde çok kısa sürelerde değişimi ve bilgisayarınızın bakımı yapılarak teslim edilir..
Acer Harddisk değişimi
Acer bilgisayarlarda kullanılan ve yaptığımız bir hatadan veya başka bir sorundan dolayı bozulan veya daha büyük Gb bir harddisk ihtiyaçlarında sizleri Maraş Acer servisimize bekliyor teknisyen arkadaşlarımız tarafından 20 dk gibi sürelerde değişimi yapılır.
Acer Ekran kartı değişim
Siyah ekran ve Performans değince aklımıza gelen ilk parçalardan biridir ekran kartları genelde bilgisayarlarımızın bakımlarını yaptırmadığımızdan veya aşırı yorucu olan programların kullanılmasından dolayı arızalanan ekran kartları Maraş Bilgisayar servisi mizde gerek değişimi gerekse tamiri yapılmaktadır.
Acer Klavye değişimi
Laptop Notebook lardaki klavyeler genelde kullanıcının yapmış olduğu hatalardan dolayı bozulmaktadır sıvı dökülmesi veya tuşların kırılması gibi Orjinal Acer klavyeleri Acer servisimizde değişimini yaptırabilirsiniz.
Acer Laptop ve notebook LCD ve LED Ekran değişimi
Acer Laptop ve notebook Şarj Cihazı ( Adaptör )
Acer Laptop ve notebook HDD Harddisk
Acer Laptop ve notebook Cd Dvd Rw
Acer Laptop ve notebook Ram, bellek
Acer Laptop ve notebook Batarya, Pil
Acer Laptop ve notebook Anakart Değişimi
Acer Laptop ve notebook Anakart Tamiri
Acer Laptop ve notebook Ekrankartı Değişimi
Acer Laptop ve notebook Ekran kartı chip değişimi
Acer Laptop ve notebook Güney, Kuzey chip değişimi
Acer Laptop ve notebook Cpu Soğutucu fan değişimi

Feke Acer servisi

Feke Acer Servisi, Feke Acer Laptop Servisi, Feke Acer Notebook Servisi, Feke Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, Sincan Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Feke Acer teknik servisi, Acer Feke servisi, Acer Feke laptop servisi, Acer Feke notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Feke Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. Notebook açılmaması.Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi. Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.