İmamoğlu Acer servisi

 İmamoğlu acer servisi, İmamoğlu Acer teknik servis, İmamoğlu Acer laptop servisi, İmamoğlu Acer bilgisayar servisi, İmamoğlu Acer tamir merkezi, Acer teknik servis İmamoğlu

Acer Servisi İmamoğlu

                Bilgisayarlar günlük hayatta işlerimizin büyük bir kısmını halletmede kullandığımız önemli aletlerin başında gelmektedirler. Bu nedenle de bilgisayarların bakım ve onarımına dikkat edilmeli ve düzenli olarak bakımını yaptırmalısınız. İmamoğlu Acer Servisimizde bulunan tecrübeli personellerimiz uzun yıllar boyunca Acer markalı bilgisayarların bakım ve onarımını yaptıkları için bu alanda artık uzmanlaşmışlardır. Bu nedenle bilgisayarlarınızı bize getirdiğiniz zaman bilgisayarlarınızın her türlü sorunu anında bulunacak ve büyük bir titizlikle onarılacaktır.

                Bilgisayarınız ile teknik servisimize geldiğiniz zaman ücretsiz olarak arıza tespiti yapılacaktır. Daha sonra ise arızalı kısımların tamirine başlanacaktır. Tamir işlemi bitikten sonra bilgisayarın Lcd ve Led ekran, anakart, ram, Acer ekran kartı gibi parçaları ve klavye, fan gibi donanımlarının bakımı da ücretsiz bir şekilde yapılacaktır. Bu sayede de bilgisayarınızın performansı ilk günkü gibi çok yüksek olacaktır.

                Piyasada orijinal olarak Acer batarya ve Acer şarj adaptörü bulma sıkıntısı olduğu için bu konuda sizlere stoklarımız ile yardım etmekteyiz. Stoklarımızda her parça yeteri kadar bulunmaktadır ve hepside orijinal Acer parçalarıdır.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer teknik servisi İmamoğlu

Acer İmamoğlu servisi

Acer LCD ve LED Ekran değişimi
Acer Şarj Cihazı ( Adaptör )
Acer HDD Harddisk
Acer Cd Dvd Rw
Acer Ram, bellek
Acer Batarya, Pil
Acer Anakart Değişimi
Acer Anakart tamiri
Acer Ekrankartı değişimi
Acer Ekran kartı chip değişimi
Acer Güney, Kuzey chip değişimi
Acer Cpu Soğutucu fan değişimi
Acer Klavye değişimi
Acer Kasa ve menteşe değişimi

İmamoğlu Acer servisi

İmamoğlu Acer Servisi, İmamoğlu Acer Laptop Servisi, İmamoğlu Acer Notebook Servisi, İmamoğlu Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, İmamoğlu Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. İmamoğlu Acer teknik servisi, Acer İmamoğlu servisi, Acer İmamoğlu laptop servisi, Acer İmamoğlu notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, İmamoğlu Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmaması.Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi. Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.