Adana Acer servis merkezi

Adana Acer Notebook laptop ve bilgisayar bakım onarım servis hizmetleri

Bilgisayarınız ve zamanınız bizim için önemlidir.

Acer laptop, Notebook ve bilgisayarların donanımsal ve yazılımsal sorunların çözüm merkezi.

Ücretsiz arıza tespiti
Acer laptop ve Notebooklarınızda oluşan arızalar ve sorunlar Acer servisimizde ücretiz olarak tespit edilmektedirler. devamı
Hızlı tamir bakım
Acer Notebook ve laptop tamir, bakım ve parça değişimlerini konusunda uzman olan teknisyen arkadaşlarımız tarafın hızlı ve sorunsuz olarak yapmaktayız. devamı
Hazır yedek parça
Acer Notebook ve laptop grubun yedek parçaları sürekli stoklarımızda olup servis sürecini minumun sürelere çekmekteyiz. devamı
Profesyonel hizmet
Teknik servis sektöründe 29 yılı arkamızda bırakmamızın bizlere verdiği öz güven ve tecrübelerimiz ile cihazlarınız emin ellerde. devamı

İhtiyacınız olan herşey

Adana Acer Servisi, Adana Acer Laptop Servisi, Adana Acer Notebook servisi, Acer Servisi Adana , Acer teknik servisi, Adana Acer batarya fiyatı, Acer Ekran kartı, Acer Anakart, Acer Ram, Acer Lcd Ekran fiyatı, Acer Chip değişimi, Chp tamiri, Anakart tamiri

Acer Lcd ve Led ekran değişimi

Acer Laptop ve Notebook grubunun Acer Orjinal LCD ve LED ekranları Acer Laptop servisi 'mizde çok kısa sürelerde değişimleri yapılmaktadır. Lcd ve led ekranlar 2 yıl garatimiz altındadır.

Acer Şarj adaptörü

Acer laptop grubunun orjinal şarj cihazları servisimizde bulunmaktadır. Acer marka yeni ve eski tüm modellerinin şarj adaptörlerinin satışı servisimizde yapılmaktadır.

Acer Ekran kartı

Bilgisayarlarımızda görüntünün ekrana aktarılmasına yarayan bu parça aslında bilgisayarımızın en önemli dört parçasından bir tanesidir aynı zamanda yüksek performanslı programların ve oyunların ihtiyaç duyduğu Acer Ekran kartı ne kadar yüksek değerde olursa Laptop notebook ve pc bilgisayarlarımız o kadar hızlı çalışırlar Adana Acer Notebook servisimizde Arızalanan veya özelliğini yükseltmek istediğiniz Acer ekran kartları için bekliyoruz.

Windows kurulumu

Acer Bilgisayarlarımızın yazılımsal olarak ihtiyaç duyduğu Windows kurulumu servisimizde yapılmaktadır. Bunu yanında ofis programları, virüs yazılımları gibi birçok yazılımları da yaptıra bilirsiniz.

Anakart değişimi ve tamiri

Bilgisayarlarımızın her şeyi anlamına gelen anakartlar zaman zaman arızalanmakta ve bilgisayarlarımızı kullanamaz hale getirmektedirler Anakart tamiri ve Anakart değişimlerini Adana AcerNotebook Servisimizde yaptıra bilirsiniz.

Menteşe kasa değişimi

Bilgisayarlarımız kullanırken ufak bir dikkatsizlik veya kaza sonucunda kırılan kasa ve menteşeler acer servisimizde değişimi onarımı yapılmaktadır.

Harddisk değişimi

Arızalanmış veya kapasitesi yeterli gelmeyen Acer harddisk değişimler firmamızda kısa sürelerde yapılmakta ve gerekli olan tüm yazılımlar arkadaşlarımız tarafından yüklenmektedir.

Ram değişimi

Bilgisayarların hızlı ve performanslı çalışmasını sağlayan Acer ram 'lar zaman zaman arızalana bilmektedir arızalanmış veya yeterli gelmeyen ram ihtiyaçlarınızda Acer servisi'mize sizleri bekliyoruz arkadaşlarımız tüm ihtiyaçlarınız karşılayacaktır.