Karataş Acer Servisi

 Karataş acer servisi, Karataş Acer teknik servis, KArataş Acer laptop servisi, Karataş Acer bilgisayar servisi, KarataşAcer tamir merkezi,Acer teknik servis Karataş

Acer Servisi Karataş

Acer oldukça bilinen bir marka haline gelmiştir. Acer marka ürünler tüm tekno marketlerde tercih edilmektedir. Bunun nedenlerinden en önemlisi elbette ki ürünün oldukça kaliteli olmasıdır. Ancak bir başka nedeni de tamir konusunda sıkıntı oluşturmayacak oluşu, geniş bir ağ servisi alanı ile pek çok Acer kullanıcısının sorunlarına çözüm sunabilmesidir. Acer servisleri Türkiye’nin pek çok bölgesine yayılmıştır. Adana’da bulunan Karataş Acer Servisi oldukça donanımlı ve uzman bir kadro ile çalışmaktadır.

LED ve LCD ekran satışı ve tamiri, anakart ve ram bellek satışı ve tamiri, ekran kartı temini, satışı ve tamiri, klavye satışı ve tamiri, Acer adaptör ve şarj cihazlarının tamiri ve satışı servisimizde yapılmaktadır. Bunların yanında pek çok yedek parçanın temininde oldukça hızlı bir şekilde çalışan Karataş Acer Servisi müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassastır. Bizim için önemli olan arıza tespitinde profesyonel yaklaşmak ve risk almamaktır. Hem donanım hem de yazılım konusunda Karataş Acer Servisi’ne güvenebilirsiniz. Güveninizi sarsmamak bizim için oldukça önemlidir.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer Teknik servisi Karataş

Acer Karataş servisi

Acer servisi Karataş

Acer LCD ve LED Ekran değişimi
Acer Şarj Cihazı ( Adaptör )
Acer HDD Harddisk
Acer Cd Dvd Rw
Acer Ram, bellek
Acer Batarya, Pil
Acer Anakart Değişimi
Acer Anakart tamiri
Acer Ekrankartı değişimi
Acer Ekran kartı chip değişimi
Acer Güney, Kuzey chip değişimi
Acer Cpu Soğutucu fan değişimi
Acer Klavye değişimi
Acer Kasa ve menteşe değişimi

Karataş Acer servisi

Karataş Acer Servisi, Karataş Acer Laptop Servisi, Karataş Acer Notebook Servisi, Karataş Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, Karataş Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Karataş Acer teknik servisi, Acer Karataş servisi, Acer Karataş laptop servisi, Acer Karataş notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Karataş Acer servisleri, Başlıca arızalar.Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması.notebook açılmaması. Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi.Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.