Kozan Acer Servisi

 Kozan acer servisi, Kozan Acer teknik servis, Kozan Acer laptop servisi, Kozan Acer bilgisayar servisi, Kozan Acer tamir merkezi, Acer teknik servis Kozan

Acer servis ile sorunlarınıza çare bizde

                Bilgisayarınız arızalandığında çaresi bizimle. Bilgisayarınız elektriksel bir arıza gösterebilir, içerisindeki parçalar arızalanabilir ya da sizden kaynaklı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ama hiç birinde panik yapmayın çünkü yanınızda biz varız. Kaliteli elemanlarımız ile bilgisayarınızın sorununu hemen tespit edip çözümü için uğraşırız. Bilgisayarınızdan elektrikten kaynaklı acer şarj aletinde sıkıntı olabilir. Ya da acer bataryada sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Servisimizdeki orijinal ürünler ile eski parçalardan daha yeni ve güzel parçalara kavuşacaksınız. Ya da bunun dışında klavye, mause gibi parçalara da servisimizde bulabilirsiniz. Lcd ve Led ekran bozulmalarında da bize danışabilirsiniz. Ya da bilgisayarınızın iç parçalarında örneğin Acer ekran kartında sıkıntı görülebilir. Ya da ram bozulabilir. Veya anakartınıza zarar gelebilir. Bunların hepsine bizim servisimizle çözüm bulabilirsiniz.

Bize danışıp da çözümsüz kalabileceğiniz bir sorun olamaz. Alanında tecrübeli çalışanlarımız yıllardır bu işlerin içerisinde olduğu için bilgisayarınızdaki sorunu hemen bulacak ve servisimizdeki orijinal parçalar ile arızalı parçaları değiştirerek bilgisayarınızı daha hızlı bir hale getireceğiz. Kozan Acer servisi ile hizmetinizdeyiz.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer Tamir servisi Kozan

Acer Kozan servisi

Acer Yedek Parçalar Stoklarımızda

Acer marka Laptoplarınızın Notebook ve Bilgisayarlarınızın arızalanan ve Bakımı esnasında kullanılan, değişmesi gereken parçaları stoklarımızda tutarak bilgisayarınızın servisde kalma süresini minimum süreye çekmekteyiz, % 90 Aynı gün tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Acer Şarj adaptörü
Tüm modellerin Adaptörleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Acer Batarya
Tüm modellerin Batarya, Pilleri servisimizde bulunmaktadır.

Acer Anakart
Acer bilgisayarımızda yanlış uygulamalardan dolayı bozulan anakartlar genelde bozuk yıpranmış veya başka bir bilgisayara ait adaptör kullanımı sıvı teması bozuk bir usb nin takılması gibi bir çok sebeplerden ve bunlara benzer olaylardan kaynaklanmaktadır anakartı bozulmuş bir bilgisayarda klavye harddisk ram ekran Mouse gibi donanımların çalışmadığı görülmektedir Seyhan Acer servisimizde Acer Laptop notebook ve Pc bilgisayarların Anakart değişimleri veya Anakart tamirleri yapılmaktadır.

Acer Ekran değişimi
Kırılmış veya bozulmuş olan Lcd ve Led ekranlar Seyhan Acer servisi mizde çok kısa sürelerde değişimi ve bilgisayarınızın bakımı yapılarak teslim edilir.

Acer Harddisk değişimi
Acer bilgisayarlarda kullanılan ve yaptığımız bir hatadan veya başka bir sorundan dolayı bozulan veya daha büyük Gb bir harddisk ihtiyaçlarında sizleri Seyhan Acer servisimize bekliyor teknisyen arkadaşlarımız tarafından 20 dk gibi sürelerde değişimi yapılır.

Acer Ekran kartı değişim
Siyah ekran ve Performans değince aklımıza gelen ilk parçalardan biridir ekran kartları genelde bilgisayarlarımızın bakımlarını yaptırmadığımızdan veya aşırı yorucu olan programların kullanılmasından dolayı arızalanan ekran kartları Seyhan Bilgisayar servisi mizde gerek değişimi gerekse tamiri yapılmaktadır.

Acer Klavye değişimi
Acer Laptop Notebook lardaki klavyeler genelde kullanıcının yapmış olduğu hatalardan dolayı bozulmaktadır sıvı dökülmesi veya tuşların kırılması gibi Orjinal Acer klavye 'leri Acer servisimizde değişimini yaptırabilirsiniz.

Kozan Acer servisi

Kozan Acer Servisi, Kozan Acer Laptop Servisi, Kozan Acer Notebook Servisi, Kozan Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, Kozan Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Kozan Acer teknik servisi, Acer Kozan servisi, Acer Adana laptop servisi, Acer Kozan notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Kozan Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmaması. Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi. Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.