Kozan Acer Servisi

Kozan acer servisi, Kozan Acer teknik servis, Kozan Acer laptop servisi, Kozan Acer bilgisayar servisi, Kozan Acer tamir merkezi, Acer teknik servis Kozan

Acer Servisi Kozan

Acer oldukça bilinen, hem yurt dışında hem de yurt içinde pek çok kişi tarafından kullanılan bir markadır. Oldukça yaygın bir servis ağı olduğu için bilgisayarlarının, notebooklarının veya laptoplarının tamirini ve bakımının yapılmasını isteyen pek çok kişi tarafından Acer markası tercih edilmektedir. Kozan Acer Servisi deneyimli ve uzman kadrosu ile her türlü bilgisayar tamirini ve bakımını üstlenmektedir.

LCD ve LED ekran bilgisayarlar, ekran kartları, ana kartlar, klavyelerin tamiri, bakımı ve onarımı Kozan Acer Servisi’nde oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bilgisayarlarda arızanın olup olmadığının tespiti için deneme yanılma yoluna gidilmemekte, bilgisayarlar kesinlikle riske atılmamaktadır. Ayrıca ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Peşin ödeme yapılabileceği gibi kredi kartı ile de ödeme yapma seçeneği mevcuttur.

Anakart tamiri, işlemci tamiri, adaptör ve şarj cihazının tamiri ve satışı gibi pek çok işlemi gerçekleştiren Kozan Acer Servisi için önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Genellikle pek çok yedek parça servisimizde bulunmaktadır. Bu nedenle bilgisayarlarınızın emin ellerde olduğu konusunda bize güvenebilirsiniz.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer tamir servisi Kozan

Acer Kozan servisi

Acer Yedek Parçalar Stoklarımızda

Acer marka Laptoplarınızın Notebook ve Bilgisayarlarınızın arızalanan ve Bakımı esnasında kullanılan, değişmesi gereken parçaları stoklarımızda tutarak bilgisayarınızın servisde kalma süresini minimum süreye çekmekteyiz, % 90 Aynı gün tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Acer Şarj adaptörü
Tüm modellerin Adaptörleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Acer Batarya
Tüm modellerin Batarya, Pilleri servisimizde bulunmaktadır.

Acer Anakart
Acer bilgisayarımızda yanlış uygulamalardan dolayı bozulan anakartlar genelde bozuk yıpranmış veya başka bir bilgisayara ait adaptör kullanımı sıvı teması bozuk bir usb nin takılması gibi bir çok sebeplerden ve bunlara benzer olaylardan kaynaklanmaktadır anakartı bozulmuş bir bilgisayarda klavye harddisk ram ekran Mouse gibi donanımların çalışmadığı görülmektedir Seyhan Acer servisimizde Acer Laptop notebook ve Pc bilgisayarların Anakart değişimleri veya Anakart tamirleri yapılmaktadır.

Acer Ekran değişimi
Kırılmış veya bozulmuş olan Lcd ve Led ekranlar Seyhan Acer servisi mizde çok kısa sürelerde değişimi ve bilgisayarınızın bakımı yapılarak teslim edilir.

Acer Harddisk değişimi
Acer bilgisayarlarda kullanılan ve yaptığımız bir hatadan veya başka bir sorundan dolayı bozulan veya daha büyük Gb bir harddisk ihtiyaçlarında sizleri Seyhan Acer servisimize bekliyor teknisyen arkadaşlarımız tarafından 20 dk gibi sürelerde değişimi yapılır.

Acer Ekran kartı değişim
Siyah ekran ve Performans değince aklımıza gelen ilk parçalardan biridir ekran kartları genelde bilgisayarlarımızın bakımlarını yaptırmadığımızdan veya aşırı yorucu olan programların kullanılmasından dolayı arızalanan ekran kartları Seyhan Bilgisayar servisi mizde gerek değişimi gerekse tamiri yapılmaktadır.

Acer Klavye değişimi
Acer Laptop Notebook lardaki klavyeler genelde kullanıcının yapmış olduğu hatalardan dolayı bozulmaktadır sıvı dökülmesi veya tuşların kırılması gibi Orjinal Acer klavye 'leri Acer servisimizde değişimini yaptırabilirsiniz.

Yedek Parça
Acer Harddisk - Ram - Menteşe - Anakart - Ekran kartı - Türkçe klavye - Acer Lcd Ekran - Led Ekran - Chip değişim - Şarj aleti - Şarj makinesi - şarj cihazı

Kozan Acer servisi

Kozan Acer servisi, Kozan Acer Laptop Servisi, Kozan Acer Notebook Servisi, Kozan Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, KozanAcer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Kozan Acer teknik servisi, Acer Kozan servisi, Acer Adana laptop servisi, Acer Kozan notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Kozan Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmaması. Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi.Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.