Osmaniye Acer Servisi

  Osmaniye acer servisi, Osmaniye Acer teknik servis, Osmaniye Acer laptop servisi, Osmaniye Acer bilgisayar servisi, Osmaniye Acer tamir merkezi, Acer teknik servis Osmaniye

Acer Servisi Osmaniye

Acer markanın teknik servis hizmetleri diğer teknik servislerden kat kat üstündür. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Acer marka teknik servisi Dünya’nın her yerinde bulunmaktadır. Türkiye’de de hizmet veren bu markanın teknik servisi olarak yaptığımız işten gurur duymaktayız.

Acer teknik servisi siz değerli müşterilerimizi düşünerek hizmetler yaratmaktadır. Fark yaratan hizmet anlayışı sayesinde birçok tüketici tarafından memnun kalınan Acer marka gün geçtikçe çıkardığı bilgisayar modelleriyle de adını duyurmaktadır. Osmaniye Acer Laptop servisi olarak tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sizlere sunmaktayız.

Acer Şarj adaptörü, Acer Batarya, Acer Ekran kartı, Anakart, ram, hdd, klavye gibi bir çok parça stoklarımızda...

Acer ücretsiz arıza tespiti

Adana’nın en gelişmiş teknik servisi olarak uzman ekiplerimizce bilgisayarlarınızı ilk günkü performanslarına getirmekteyiz. Zamanla bozulan bilgisayarlarımızın hızları git gide yavaşlamaktadır. Ayrıca dikkatsiz kullanımlarımızdan dolayı da bilgisayarlarımıza ister istemez zarar vermekteyiz. Osmaniye Acer Notebook servisi olarak tamir ettiğimiz bilgisayarlarınıza garanti süresi tanıyarak bir daha arızalanırsa ücret almadan tekrardan tamirlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

Bozulan cihazlarınızı ister Osmaniye Acer Bilgisayar servisimize getirin isterseniz de müşteri hizmetlerimizi arayarak personelimizin gelip cihazınızı almasını sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetimizi arayıp arıza kaydı yaptırıp yurt içi kargo ile adresimize ücretsiz gönderebilme imkânına sahipsiniz. Osmaniye Acer teknik servisimize getirilen bilgisayarlarınızın tamirini en kısa sürede tamamlamaktayız.

Ayrıca Adana’nın en büyük deposuna sahip olan servisimiz bilgisayarlarınız için tüm yedek parçaları bulundurmaktadır. Böylece bilgisayarlarınıza parça değişimi yapılacak ise hazırda bulundurduğumuz yedek parçaları kullanarak sizlerin de zamanını çalmamış olmaktayız. Siz evlerinizde ya da servimizde kahvenizi yudumlarken bizlerde tamir işlemlerini tamamlayıp cihazlarınızı sizlere teslim etmekteyiz.

Acer servisinin siz sunduğu imkânlar arasında müşterilerin en çok memnun kaldığı hizmet ise checkbook paketidir. Checkbook paketinin içinde dış yüzey, klavye, LCD, ekran temizliği, soğutucu fan, hava kanalı ve işlemci termal pad yenilenmesi gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Bu paketi aldığınızda bilgisayarlarınızın ilk günkü hızına kavuşacaktır.

Acer servisi Osmaniye

Acer Osmaniye servisi

OSMANİYE HIZLI SERVİS

Acer Yedek Parçalar Stoklarımızda
Acer marka Laptop Notebook ve Bilgisayarları arızalanan ve Bakımı esnasında kullanılan, değişmesi gereken parçaları stoklarımızda tutarak bilgisayarınızın servisde kalma süresini minimum süreye çekmekteyiz, % 90 Aynı gün tamiri ve bakımı yapılmaktadır
Acer Ekran değişimi
Kırılmış veya bozulmuş olan Lcd ve Led ekranlar Omaniye Acer servisi mizde çok kısa sürelerde değişimi ve bilgisayarınızın bakımı yapılarak teslim edilir.
Acer Şarj Adaptörü
Tüm modellerin Adaptörleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.
Acer Batarya
Tüm modellerin Batarya, Pilleri servisimizde bulunmaktadır.
Harddisk değişimi
Acer bilgisayarlarda kullanılan ve yaptığımız bir hatadan veya başka bir sorundan dolayı bozulan veya daha büyük Gb bir harddisk ihtiyaçlarında sizleri Balgat Acer servisimize bekliyor teknisyen arkadaşlarımız tarafından 20 dk gibi sürelerde değişimi yapılır.
Acer Ekran kartı değişim
Siyah ekran ve Performans değince aklımıza gelen ilk parçalardan biridir ekran kartları genelde bilgisayarlarımızın bakımlarını yaptırmadığımızdan veya aşırı yorucu olan programların kullanılmasından dolayı arızalanan ekran kartları Osmaniye Bilgisayar servisi mizde gerek değişimi gerekse tamiri yapılmaktadır.
Acer Klavye değişimi
Laptop Notebook lardaki klavyeler genelde kullanıcının yapmış olduğu hatalardan dolayı bozulmaktadır sıvı dökülmesi veya tuşların kırılması gibi Orjinal Acer klavyeleri Acer servisimizde değişimini yaptırabilirsiniz.
Acer Servisi Osmaniye
Balgat Acer Laptop ve notebook LCD ve LED Ekran değişimi
Acer Laptop ve notebook Şarj Cihazı ( Adaptör )
Acer Laptop ve notebook HDD Harddisk
Acer Laptop ve notebook Cd Dvd Rw
Acer Laptop ve notebook Ram, bellek
Acer Laptop ve notebook Batarya, Pil
Acer Laptop ve notebook Anakart Değişimi
Acer Laptop ve notebook Anakart Tamiri
Acer Laptop ve notebook Ekrankartı Değişimi
Acer Laptop ve notebook Ekran kartı chip değişimi
Acer Laptop ve notebook Güney, Kuzey chip değişimi
Acer Laptop ve notebook Cpu Soğutucu fan değişimi
Acer Laptop ve notebook Klavye değişimi
Acer Laptop ve notebook Kasa ve menteşe değişimi

Osmaniye Acer servis

Osmaniye Acer Servisi, Osmaniye Acer Laptop Servisi, Osmaniye Acer Notebook Servisi, Osmaniye Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, Osmaniye Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz.

Acer Servis Osmaniye Acer teknik servisi, Acer Osmaniye servisi, Acer Osmaniye laptop servisi, Acer Osmaniye notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Osmaniye Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmaması. Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi. Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.