Seyhan Acer Servisi

Seyhan acer servisi, Seyhan Acer teknik servis, Seyhan Acer laptop servisi,Seyhan Acer bilgisayar servisi, Seyhan Acer tamir merkezi, Acer teknik servis Seyhan

Acer Servisi Seyhan

Profesyonel hizmet ve kaliteli ekipmanları ile Seyhan Acer servisi bilgisayarlarınız için güvenilir bir adrestir. Her türlü teknik arızalar, donanımsal ve yazılımsal boyutta onarılmaktadır. Garantimiz kapsamında orijinal yedek parça değişiklikleri de yapılmaktadır. En kısa sürede bilgisayarınız onarılır ve teslim edilir.

Acer kırılmış veya çatlamış LED ve LCD ekranlar en kısa sürede orjinalleri ile değiştirilmektedir. Göz sağlığınız bizim için önemlidir. Bulanık gösteren yan sanayi ürünü ekranlar ciddi göz rahatsızlıklarına ve dolayısı ile baş ağrısına neden olmaktadır. Servislerimizde orijinal Acer şarj adaptörü her model için bulunmaktadır. Acer batarya elektrik kesildiğinde sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Uzun süreli kullanım ömrü ile bu bataryalardan memnun kalacaksınız.

Her marka için Türkçe F veya Q klavye bulunmaktadır ve takılmaları kısa zaman almaktadır. Eski yeni bir sürü Acer modelin anakartı servislerimizde bulunmaktadır ve anakart bakım, onarım yapılmaktadır. Yüksek performanstaki bir Acer ekran kartı ile bilgisayarınızı daha da hızlandırın. Dilediğiniz boyuttaki Ram ile bilgisayarınızın performans gücünü artırın.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Tarih 09 Aralık 2012 by Admin  I    Acer Seyhan servisi

Acer Yedek Parçalar Stoklarımızda

Acer marka Laptoplarınızın Notebook ve Bilgisayarlarınızın arızalanan ve Bakımı esnasında kullanılan, değişmesi gereken parçaları stoklarımızda tutarak bilgisayarınızın servisde kalma süresini minimum süreye çekmekteyiz, % 90 Aynı gün tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Acer Notebook Şarj adaptörü
Tüm modellerin Adaptörleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Acer Notebook Batarya
Tüm modellerin Batarya, Pilleri servisimizde bulunmaktadır.

Acer Notebook Anakart
Acer bilgisayarımızda yanlış uygulamalardan dolayı bozulan anakartlar genelde bozuk yıpranmış veya başka bir bilgisayara ait adaptör kullanımı sıvı teması bozuk bir usb nin takılması gibi bir çok sebeplerden ve bunlara benzer olaylardan kaynaklanmaktadır anakartı bozulmuş bir bilgisayarda klavye harddisk ram ekran Mouse gibi donanımların çalışmadığı görülmektedir Seyhan Acer servisimizde Acer Laptop notebook ve Pc bilgisayarların Anakart değişimleri veya Anakart tamirleri yapılmaktadır.

Acer Notebook Ekran değişimi
Kırılmış veya bozulmuş olan Lcd ve Led ekranlar Seyhan Acer servisi mizde çok kısa sürelerde değişimi ve bilgisayarınızın bakımı yapılarak teslim edilir.

Acer Notebook Harddisk değişimi
Acer bilgisayarlarda kullanılan ve yaptığımız bir hatadan veya başka bir sorundan dolayı bozulan veya daha büyük Gb bir harddisk ihtiyaçlarında sizleri Seyhan Acer servisimize bekliyor teknisyen arkadaşlarımız tarafından 20 dk gibi sürelerde değişimi yapılır.

Acer Notebook Ekran kartı değişim
Siyah ekran ve Performans değince aklımıza gelen ilk parçalardan biridir ekran kartları genelde bilgisayarlarımızın bakımlarını yaptırmadığımızdan veya aşırı yorucu olan programların kullanılmasından dolayı arızalanan ekran kartları Seyhan Bilgisayar servisi mizde gerek değişimi gerekse tamiri yapılmaktadır.

Acer Notebook Klavye değişimi
Acer Laptop Notebook lardaki klavyeler genelde kullanıcının yapmış olduğu hatalardan dolayı bozulmaktadır sıvı dökülmesi veya tuşların kırılması gibi Orjinal Acer klavye 'leri Acer servisimizde değişimini yaptırabilirsiniz.

Seyhan Acer servisi

Seyhan Acer Servisi, Seyhan Acer Laptop Servisi, Seyhan Acer Notebook Servisi, Seyhan Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekran, bataryalar, Ram, bellek, Seyhan Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Seyhan Acer teknik servisi, Acer Seyhan servisi, Acer Adana laptop servisi, Acer Seyhan notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Seyhan Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmaması. Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi. Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi