Tarsus Acer servisi

Tarsus acer servisi, Tarsus Acer teknik servis, Tarsus Acer laptop servisi, Tarsus Acer bilgisayar servisi, Tarsus Acer tamir merkezi, Acer teknik servis Tarsus

Acer Servisi Tarsus

                Günlük hayatta çoğu kişi bilgisayarları ile günlük işlerini halletmektedirler. Bilgisayarların sürekli olarak kullanılmaları sonucunda bazı donanım ve parçalarında bozulmalar ve arızalanmalar meydana gelmektedir. Bu gibi durumla karşı karşıya kaldığınız zaman bilgisayarınızı teknik servise götürmeniz gerekecektir.

Tarsus Acer Servisinde bulunan uzman personellerimiz ile Acer bilgisayarlarınızın Acer ekran kartı arızlarının, klavye sorunlarının, ram sıkıntılarının, anakart problemlerinin, Lcd ve Led ekran sıkıntılarının ve diğer parçalarının bakım ve onarımlarını titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bilgisayarınızın onarım işlemleri tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza genel bir bakım yapılarak bilgisayarınızın toz kapan kısımları temizlenir. Bu işlemden sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Bu tamamen bizim size sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bilgisayarınızın tamiri yapıldıktan sonra herhangi bir sorun çıkmaması durumunda bilgisayarınız %90 olasılıkla aynı gün içerisinde tekrar size verilecektir.

                Bilgisayarlarınızın Acer şarj adaptörü, Acer bataryası gibi donanımlarında sorunlar olması durumunda bunlar stoklarımızda bulunan parçalar sayesinde çok kolay bir şekilde değiştirilebilmektedir. Bu sayede de sizde orijinal parçaları kullanmaya devam etmiş olacaksınız.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer teknik servisi Tarsus

Acer Tarsus servisi

Acer LCD ve LED Ekran değişimi
Acer Şarj Cihazı ( Adaptör )
Acer HDD Harddisk
Acer Cd Dvd Rw
Acer Ram, bellek
Acer Batarya, Pil
Acer Anakart Değişimi
Acer Anakart tamiri
Acer Ekrankartı değişimi
Acer Ekran kartı chip değişimi
Acer Güney, Kuzey chip değişimi
Acer Cpu Soğutucu fan değişimi
Acer Klavye değişimi
Acer Kasa ve menteşe değişimi

Tarsus Acer servisi

Tarsus Acer Servisi, Tarsus Acer Laptop Servisi, Tarsus Acer Notebook Servisi, Tarsus Acer servisimizde bilgisayarlarınızda kullanmakta olduğunuz Led ekranlar, bataryalar, Ram, bellek, Yenikent Acer şarj adaptörü, Türkçe klavye, kırılan çatlayan ekran ve alt kasalar, Acer şarj cihazı, ekran tamiri, anakart tamiri, adaptör tamiri, soket değişimi ve tamir işlerinizi hemen yaptıra bilirsiniz. Tarsus Acer teknik servisi, Acer Tarsus servisi, Acer Adana laptop servisi, Acer Tarsus notebook tamir servisi, Acer garanti sorgulama, Tarsus Acer servisleri, Başlıca arızalar. Ekranda görüntü olmaması. Alt kasa çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Ekran kırılması. Ekranda çiziklerin oluşması. notebook açılmaması. Yazıyı çok yavaş yazması. Açılırken kilitlenmesi. Görüntünün 4 veya 8 e bölünmesi. Bataryanın Şarj olmaması. Bataryanın hemen bitmesi.